virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave

už od 11,40,- EUR 17,90 EUR

 virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave

už od 11,40,- EUR 17,90 EUR

 

A module broke

Využite jedinečnú možnosť zriadenia virtuálneho sídla pre Vašu spoločnosť na dobrej adrese v Bratislave. Každá spoločnosť s ručením obmedzeným musí mať svoje sídlo. My Vám ponúkame zriadenie sídla spoločnosti v širšom centre Bratislavy za symbolický poplatok spolu s možnosťou využitia celého presne podľa Vašich potrieb nastaveného balíka súvisiacich služieb pre Váš absolútny komfort.


S nami budete mať dokonalý prehľad o príchodzej pošte prakticky okamžite po jej doručení. Ihneď po doručení pošty zatvorenú zásielku skenujeme a zasielame Vám notifikáciu o jej doručení. S nami budete mať neobmedzený prístup k online databáze prijatej pošty s možnosťou jej naskenovania a preposielania priatých zásielok a to všetko v súlade s Vašími individuálne zadefinovanými potrebami.

VYBERTE SI Z TROCH PREHĽADNÝCH BALÍKOV SLUŽIEB

Pripravili sme pre Vás na výber  tri základné balíky služieb virtuálneho sídla.


Balík služieb Basic:

11,40,-EUR/mes.

 • súhlas so zriadením sídla spoločnosti
  označená poštová schránka
  neobmedzený prístup k aktualizovanej online databáze prijatej pošty
  notifikácia o prijatej pošte formou mailu
  odfotenie, resp. naskenovanie každej priatej zásielky

Balík služieb Optimum:

18,40,-EUR/mes.

 • súhlas so zriadením sídla spoločnosti
 • označená poštová schránka
 • neobmedzený prístup k aktualizovanej online databáze prijatej pošty
 • notifikácia o prijatej pošte formou mailu
 • odfotenie, resp. naskenovanie každej priatej zásielky
 • predplatené naskenovanie obsahu 3 zásielok podľa Vášho výberu bez ohľadu na počet strán do 24 hod.
 • preposielanie pošty raz za mesiac

Balík služieb Premium:

25,40,-EUR/mes.

 • súhlas so zriadením sídla spoločnosti
 • označená poštová schránka
 • neobmedzený prístup k aktualizovanej online databáze prijatej pošty
 • notifikácia o prijatej pošte formou mailu a sms
 • odfotenie, resp. naskenovanie každej priatej zásielky
 • predplatené naskenovanie obsahu 5 zásielok podľa Vášho výberu bez ohľadu na počet strán do 24 hod.
  preposielanie pošty každé dva týždne

Doplnkové služby:

 • okamžité preposlanie pošty (do 24 hod.) 4,80,-EUR
 • skenovanie obsahu zásielok bez ohľadu na počet listov v zásielke 2,15,-EUR/1 zásielka (po prečerpaní limitu predplateného naskenovania obsahu zásielok)
 • preposlanie pošty mimo SR + 2,8,-EUR
Nezáväzne objednať!

Naše výhody:

Odborný servis advokáta

Sme advokáti zapísaní v Slovenskej advokátskej komore.  Poskytujeme vysoko kvalifikované právne poradenstvo založené na dôkladnej znalosti právnych predpisov. Viac o nás.

Spokojnosť klienta

Služby klientom poskytujeme už vyše 20 rokov a vždy je pre nás najdôležitejšia Vaša spokojnosť.

Pre väčšinu ľudí je lacnejšie zakladať s.r.o. pomocou advokáta. Prekvapený? Zistite viac.

 

Ušetríte čas

Hľadanie informácií na internete, príprava dokumentov či vybavovanie na úradoch je zdĺhavý proces. Dovoľte nám Vás odbremeniť!

Najčastejšie otázky:

Čo je to virtuálne sídlo spoločnosti?

Virtuálne sídlo spoločnosti je sídlo obchodnej spoločnosti zapísané na konkrétnej adrese bez toho, aby ste na danej nehnuteľnosti mali vo vlastníctve alebo prenájme svoju kanceláriu. Virtuálne sídlo spoločnosti sa tiež zvykne nazývať aj registračné sídlo.

Prečo si zriadiť virtuálne sídlo?

Asi najčastejší dôvod pre ktorý sa naši klienti rozhodli zriadiť virtuálne sídlo je významná úspora nákladov. Na to, aby Vaša spoločnosť mohla vzniknúť a fungovať, nepotrebujete vlastniť, alebo mať v prenájme kanceláriu. Stačí, aby Vaša spoločnosť bola zaregistrovaná na konkrétnej adrese. Registračné sídlo si však klienti zriaďujú aj z iných dôvodov a to napr. pre výhody plynúce z adresy sídla spoločnosti v Bratislave.

Čo bude s mojou poštou?

Celý proces je vysoko individuálny, nastavený presne podľa Vašich potrieb. Ponúkame Vám na výber tri základné balíky služieb a v prípade že ste sa úplne nenašli ani v jednom prednastavenom balíku môžte si pomocou našej kalkulačky služieb virtuálneho sídla/simulátora nastavených služieb virtuálneho sídla vytvoriť komplex služieb podľa Vašich predstáv. Bez ohľadu na konkrétny balík služieb Vám garantujeme vždy prevzatie a bezprostrednú notifikáciu formou mailu, spolu so skenom, resp. fotografiou zásielky. Podľa Vášho výberu Vám doručenú poštu naskenujeme a prepošleme. Zároveň máte vždy možnosť poštu si vyzdvihnúť osobne v ktorýkoľvek pracovný deň od 10:00 hod. do 16:00 hod.

Prečo využiť práve naše služby?

Na adrese na ktorej budete mať zaregistrovanú Vašu spoločnosť prevádzkujeme našu kanceláriu, takže sa nikdy nemôže stať, že by sme tu v prípade doručovania Vašej pošty neboli. Zároveň sme tak schopní Vás bezodkladne upovedomiť o doručenej pošte.


Celú administratívnu budovu v ktorej majú klienti zriadené virtuálne sídlo reálne vlastníme. Nemôže tak dôjsť k nepríjemnostiam s nutnosťou odhlásenia sídla ako u iných poskytovateľov takejto služby v prípade vypovedania nájmu a pod.


Poloha, resp. adresa virtuálneho sídla je v širšom centre Bratislavy, čo predstavuje dve základné výhody - ušetríte až stovky eur oproti virtuálnemu sídlu v absolútnom centre Bratislavy a zároveň Vaša firma bude mať sídlo na ešte stále lukratívnej adrese v Bratislave.


Všetkým klientom ponúkame neobmedzený online prístup k databáze prijatej pošty s kompletnými informáciami ohľadom priatej pošty vrátane prvého skenu, resp. fotografie ešte zatvorenej pošty aby sme Vám mohli sprostredkovať čo najkomplexnejšiu predstavu o Vašich zásielkach.
Poskytujeme Vám kompletné služby súvisiace s fotením, skenovaním a preposielaním Vašej pošty.